דילוג לתוכן

יותר דמוקרטית מיהודית… כיפורים עליכם יא ערב!

אוקטובר 4, 2014

מזימות ליום הכיפורים

כמו שלומד כל ילד ישראלי, עיקר הדמוקרטיה הוא שעל המיעוט לכבד את דעת הרוב. אלא שהאליטה השלטת האשכנזית, והאלקטורט המשתכנז התומך בה, אינם מבטאים את האות עין. כך נותרנו עם חובתו של המיעוט לכבד את דת הרוב.

לקראת יום הכיפורים שבא עלינו לטובה בשבת זאת (4.9.2014), חשפו שירותי המודיעין הישראליים המהוללים מזימה מסוכנת: האיסלאם, שהוא כידוע ארגון טרור החותר תחת שלום העולם, זומם לחגוג את עיד אלאדחא (חג הקורבן) – וזאת דווקא ביום הכיפורים. מאז המלחמה האחרונה על עזה וסכנת מנהרות החמאס לא ידע עם ישראל סכנה שכזאת ולא ידעה הרשת גל התמרמרות צבועה והתקרבנות שכזאת.

כך אנו עדים לכמה מטובי חברינו, כולם ליברלים ודמוקרטים כמיטב המסורת הישראלית, מבלים את החג בהתלוננות ברשת על ההתנהגות הפרועה של שכניהם המוסלמים שאינם מכבדים את יום הכיפור. מובן שמבחינה דתית חברינו המתמרמרים מחללים יום כיפורים בפהרסיה בפרסמם סטאטוסים ברשת של הכופרים, טפו, טפו, טפו. לעומת זאת אחינו המוסלמים כלל לא נדרשו על ידי אלוהינו – אלוהיהם – ה' אחד – לצום ביום הכיפורים או להימנע מלחגוג את חגם.

אך כאמור, אין אנו עוסקים כאן בענייני דת אלא בדמוקרטיה, וזה העיקר. לכפיית כיבוד הדת היהודית על הערבים אין כל קשר לדת, כפי שלמעשה אונס אין כל קשר למין. הרי זו דוגמה מוחצת לכך שבישראל המודרנית הדמוקרטיה עולה על היהדות.

בין יהדות ודמוקרטיה

היהדות היא דת קדומה… אולם הדמוקרטיה היא צורת שלטון.

הדמוקרטיה, לפי הפרוש הישראלי המתומצת, הינה שיטה פשוטה וברורה המתקצר לסעיף אחד: שלטון הרוב על המיעוט. אם הרוב רוצה להפקיע לטובתו, "טובת הכלל הדמוקרטי", את אדמות המיעוט ולהתנחל בהם, להרוס את בתי בני המיעוט, להקים ישובים לבני הרוב בלבד, להעדיף את בני הרוב בחינוך, בשירותי הבריאות, במקומות העבודה… הרי כל אלה הם מביטויי היום יום של הדמוקרטיה היהודית.

ישראל כל כך דבקה בדמוקרטיה שלמענה היא מוכנה לעשות הכל, ממש הכל. אם כדי ליצור רוב יהודי היה צורך לגרש ב-1948 את מרבית תושבי הארץ המקוריים הרי שזה מחיר קטן כדי להגיע למטרה הדמוקרטית הנעלה. כך הוא גם הדבר לגבי חיי היום יום שלנו, כאשר ממליוני פלסטינים בגדה וברצועה נשללת כל זכות לביטוי או להצבעה, שהרי הם מסכנים את הרוב היהודי המקודש.

חגיגה של דמוקרטיה

מטבע הדברים שדמוקרטיה יהודית תחגוג את חגי היהודים. כדי שלא להביך את בני המיעוט שעלולים להרגיש כזרים בחגיגה לא להם, הרי שמידי חג ננעלים שערי הגיטאות (או בעצם, לא יפה לאמר גטאות, זה מעורר אסוציאציות, למעשה מדובר בבתי כלא, כראוי למיעוט טרוריסטי) בהם חיים בני המיעוטים ומליונים נכלאים בהם עד יעבור זעם החג.

אלא שהדמוקרטיה שלנו אינה רק דמוקרטיה חוגגת, היא גם דמוקרטיה מתגוננת. רק אתמול הסביר ראש הלטאה של הדמוקרטיה הישראלית באו"ם כי העולם בסכנה מפני מפלצת רב ראשית ששמה האיסלאם, ובכל מקום שבו הוא מרים את ראשו יש להכות בו.

סכנה – סוכן זר

לפני שנים הזדמנה לידי הזכות להיות נוכח במשפטי הראווה שערכה ישראל (בבית המשפט המחוזי בחיפה) לראשי התנועה האיסלאמית בראשות השיך ראאד סלאח. האשמה העיקרית בכתב האישום היתה "תמיכה בארגון טרור, כולל על ידי העברת כספים לידי סוכן זר". המשפט עוד היה בתחילתו והסניגורים ביקשו כי יוצג בפניהם ולו סעיף אחד מחומר הראיות שמעיד לכאורה על עברות חמורות אלו. התובע עיון בכובד ראש בחומר הראיות ולבסוף העלה תמליל של שיחה טלפונית שבה דנים ראשי התנועה האיסלאמית בישראל בדבר הצורך לאסוף כספים ולהעביר אותם לסוכן בשם "עיד" בעזה. "למי בדיוק רצו להעביר את הכספים?" היקשה הסנגור… "לעיד אלאדחא בעזה", הייתה התשובה.

כעת מופיע לפתע עיד אלאדחא בכל כפר ועיר ומרים את ראשו…

אין פלא שלקראת יום הכיפורים נפרשו כוחות הביטחון בכל רחבי המולדת הכבושה מנבלוס ואלח'ליל ועד יאפא ועכא כדי לכפות על הערבים את קדושת יום הכיפורים, קדושת שלטון המדינה היהודית בפלסטין.

2 תגובות
  1. בכל הכבוד הסובלים העקריים מיום כיפור הם דוקא היהודים החילונייים.לא הזדמנות להתענג על מוסיקה קלסית בMEZZO מאחר וכל הערוצים שותקים כמו דגי קרפיון בדרך להיות גפילטע

  2. גם כתיבה יפה וגם אמת עגומה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: